Skautské Irbis fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skautské Irbis fórum

Fórum 2. skautského oddílu z Jablonce nad Nisou
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Informační stránkyInformační stránky  KronikaKronika  

 

 DotA

Goto down 
+4
SINDIBÁD
Kulda
kamza
Olda
8 posters
AutorZpráva
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: DotA   DotA Empty13.10.07 19:03

Tak tady je jedna stránka o Dotě. Je tam i fórum, kde se dá sehnat dost informací & tipů a v sekci stahování se dá získat taky pár užitečných dokumentů:

http://www.dota-all-stars.net/

Tady se dá stáhnout Hamachi (to český):

http://www.hamachi.cz/index.php?lang=cze&page=download

Tady TeamSpeak:

http://www.stahuj.centrum.cz/hry_a_zabava/doplnky_a_rozsireni/teamspeak/?g[hledano]=teamspeak&g[oz]=2.0.32.60&g[up]=klient+pro+Windows

Omlouvám se za ty linky, ale nejdou narvat do příkazu, takže jsou takhle.. u toho druhýho musíte Ctrl C & V


Naposledy upravil dne 20.10.07 1:00, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty13.10.07 21:55

Díky Oldo!
konečně mám hamachi i teamspeak a jsem připraven na propařené noci Very Happy jediné co mě štve je DotA, stáhnutou ji mám, ale vždy se to sekne a řekne to, že je málo místa.... Ach ta technika
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty14.10.07 22:03

Inu nemáš zač Smile Jen doufám, že ty propařené noci nezpůsobí nějakou poruchu v tvém vývoji ve zodpovědného a rozumného člověka.. rozuměj: JE TO NÁVYKOVÝ!

A co se týče toho problému s místem, tak fakt nevim.. musel by si to konkrétnějc popsat..

Jinak z toho sobotního večera nakonec nic nebylo, protože všichni simulovali, takže se musíme domluvit na jindy..
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty15.10.07 20:09

nevím, jak to líp popsat, prostě se mi spustí ten editor a začne se to instalovat, zhruba za půlkou to vykopne hlášku není dost místa ve složce a Ende Mad přitom pamětí máme ještě pár desítek giga a warcraft frozen throne mám naistalovaný - fakt nevim, jediné co mě teď jako netechnického člověka napáda, tak rozmlátit tu pikslu plnou čipů na mikročástice, tak bych ale Doty stejně nespustil, takže možná trochu zbytečný a drahý....
a o můj vývoj si nedělej starosti, jsem dost inteligentní na to, abych nepropadl nějaké stupidní hře, kde si hraješ na vojáky a střílíš nácky anebo jiné emzáky po stovkách a teď hurá na countera muhahahááááááá
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty15.10.07 20:51

Smile Problém leží někde mezi židlí a monitorem. Wink Mapu kterou si stáhneš musíš nejprve nakopírovat do složky maps ve svým warcrafťáckým adresáři (nebo lépe si tam udělat ještě nějakou složku aby se to lépe hledalo: Maps/DotA/..) Tím, že spustíš mapu se ti spustí W3 map editor a to ty vážně nechceš Smile Když máš mapu ve správný složce pustíš W3:FT a dáš vlastní hra (pokud hraješ i s někým po síti, tak síťová hra nebo tak něco). Tam pak vybereš mapu, přidáš nějaký Computery na obě strany pokud seš offline a máš mapu s botama (jinak se přidávaj normální hráči sami ze sítě, že Smile ) Pak už to jenom odstartuješ a hurá na ně!
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty16.10.07 18:06

Hurááá!!
tak mám konečně fungující Dotu!!! problém byl v tom, že jsem neměl nainstalovaný poslední patch, bez kterého to bohužel nešlo Embarassed , ale rozhodně díky Oldovi, který mi tu poctivě a trpělivě radil a taky díky kuldovi, který mi poslal mapu s botama, kteří si mě teď dost dávají, ale to je vedlejší... takže díky a mějte na paměti, že můj vývoj máte na svědomí vy, protože jsem si jist, že teď zase strávím spoustu nocí s hrou, ve které je cílem zabít co nejvíc emzáků a to mému vývoji určitě neprospěje, ale co naplat
P.S: omlouvám se, že se na tomto forku asi pár dní neobjevím, budu mít na prací jiné věci Wink na schůzku se snad nějak dokopu, ale nic neslibuju
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty16.10.07 19:11

Jeah, dalšímu člověku sem zničil život Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty16.10.07 20:54

No vidíš patch mě vážně nenapadl.. hlavně, že si to rozběhnul Wink Teď už jenom najít trochu času a nakopat pár lidských emzáků Smile (ty jsou totiž ještě horší než Boti). Jinak menší problém by mohl nastat, kdyby jsme měli jiný verze.. takže doufám, že máš 1.21..

PS: Pro ty kteří dotu neznají: Nejde o zabíjení co nejvíc emzáků, ale o to porazit nepřítele. Emzáci se ve hře moc nevyskytují Wink
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty20.10.07 11:39

DOTa byla super Smile dlkouho sem si takhle nezapařil Twisted Evil jeste odkaz na jinou verzi hamachi na tý 1.0.2.2 to nešlo ale na 1.0.1.5 jo, tady je http://filehippo.com/download_hamachi/?2114
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty20.10.07 14:44

Jsem ten link taky už včera vyeditoval, takže se to tam dá taky stáhnout.. Jinak jsem našel takový úvodní rady do Doty.. je to dost obecný, ale základy tam jsou:

http://warcraft3.cz/index.php?page=14560&sub=3625&table=articles

Pokud by jste se chtěli podívat co stavět za jakýho hýra, případně jak co funguje, tak doporučuju tohle forum:

http://www.dota-all-stars.net/4um/
Návrat nahoru Goto down
SINDIBÁD

SINDIBÁD


Poeet p?íspivku : 1552

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty20.10.07 22:51

Tak nevim kdy si s váma zahraju nějak mě zlobí AIRnet
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty21.10.07 0:15

Tak to je škoda.. ostatní už se začínaj pomalu zlepšovat, tak abys nezaspal Wink Jinak to už fakt bylo lepší, akorát prostě MUSÍTE zdrhat, když máte málo života! Tím že se necháte zabít, tak nejenom, že jste mrtvý, ale dáváte zlato a XP protivníkovi..
Navíc se vyplatí si pořádně pročíst ty skilly co máte. Např. proti mýmu Axovi jste měli 2 ideální countery Wink
Návrat nahoru Goto down
Gothmog




Poeet p?íspivku : 90
Jiná přezdívka : Želva

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty21.10.07 1:06

jo.. princip je jednoduchej Very Happy jneom si pamatovat jak se skladaj ty itemy.. jinak sapikovi priste radsi vypnout ten teamspeak.. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.1strifles.webz.cz
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty22.10.07 19:55

v sobotu jsem hrál dvě hry a obě dvě jsem prohrál, zkoumal jsem videové záznamy, konzultoval to s trenérem a došel jsem k jednoznačnému názoru - měl jsem blbé spoluhráče!!! vždy jsem hrál s někým úplně jiným a stejně byli vždycky blbý, jinak si tu prohru opravdu nedokážu vysvětlit, mít mě v týmu a prohrát, to dokáže jen málokdo Very Happy
p.s: Oldo, že se nestydíš, statistika 36/2 nebo jaká, to je fakt hrůza, opravdu nás musíš furt zabíjet??? copak nemůžeš chvíli creepovat????
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty22.10.07 20:38

Koukám, že Kamza se tím nechal strhnout Smile Jinak To skóre bylo asi 26/2, takže nic extra Wink Myslím, že pokud si se svým trenérem procházel replay, tak je ti jasný proč něco takovýho nastalo..
Upřímě si myslím, že si to hrál hodně dobře. Když jsem byl s tebou na lajně, tak jsem byl furt bez života a musel neustále ke studánce.. ale pak to přišlo Smile Nafarmil jsem na nějaký předměty a šel na prostředek, kde mě všichni bezostyšně začali krmit svými životy (penězmi a XP), takže se ze mě stal docela solidní tank a vzhledem k tomu, že některý hráči od vás nevěděli na co maj skilly, tak mi to docela hezky procházelo Wink
Jinak většina se zabyla sama, protože to točení bylo vyvolaný sekáním do mě a můj damage nebyl ze začátku vesměs moc nebezpečnej (až na ultimátku).
Jinak na těch stránkách o dotě co jsem uvedl hned na začátku se dá stáhonout něco jako HEROlist, kde jsou popsaný skilly skoro všech hrdinů česky, takže pokud vám není nějakej jasnej, tak to můžete zkusit tam nebo na dota fóru. Stějně tak se dá stáhnout i ITEMlist, kde se dá zjistit, jak se kterej předmět staví a k čemu je (ovšem není opět kompletní - nová verze hry přinesla několik nových předmětů a změn ve starých).
Pro ty co dotu moc zatím neovládaj: Vyberte si nějakýho hera, prostudujte jeho skilly, koukněte na fórum co za něj stavět (případně mi napiště, člověk se v těch zkratkách moc nevyzná), vyzkoušejte si ho offline proti botům a pak si ho zahrajte i s náma přes hamachi. Uvidíte, že to určitě půjde lépe

PS: Kamzo, kdo je tvůj trenér? Laughing
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty22.10.07 21:04

Jo dota byla supr ale příšte chci hrat za Sentinela (aspon jedou) pac nemrtvý hrdiny nemam moc naučený Sad. Ta druha hra už byla docela vyrovnana, sic jsem dostaval  cocky jak svin od blbejch creepů ale ke konci už to bylo dobry (asi sem zacal vic pouzivat ultimatku - DarkTerorr rulezzzzzz Twisted Evil  Twisted Evil Twisted Evil)... už se těším na další match Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty23.10.07 17:23

já mám taky naučený spíš sentinely, když hraju za scourge, tak si nemůžu zvyknout, že jde dolů Very Happy a ty jejich hrdiny totálně neznám, myslím si, že by nebylo od věci na začátku hry říct aspoň ve zkratce co má každý za schopnosti, jako třeba u Bangu, třeba takovej olda měl v tom druhym matchi asi schopnost, že nemůžu utíct z boje nebo tak něco, jinak si to nedokážu vystvětlit, klikám jak magor, nadávám a on stejně nezdrhne... jiank ten druhej zápas jsme projeli hlavně naší chybou, hráli jsme míň teamově než vy a to jste měli ještě jednoho bota!!!!pro příště to chce být trochu operativnější přehazovat lajny, sem tam nějakej push... např. já jsem chodil furt dolem, jenda horem a ve středu byli sapik s broukem, který asi docela dost umírali (nevím jestli tu mohu poučovat, když jen já jsem hebnul 10krát Embarassed ) nicméně neumírat je asi základ každé taktiky a to se nám nepovedlo, zárověň jak se jednou nelevelujete, tak je dost těžký vás zabít a dostáváme se do jakéhosi kruhu, ze kterého jde vystoupit jen s dobrou taktikou a tu jsme postrádali....no nic, těšim se na další match a doufám, že budu na vítězné straně!!!

jinak chci ještě říct potencionálním hráčům, jestli chcete začít hrát tu báječnou a návykovou hru, tak začnete co nejdřív, než z nás budou borci, co maj 10 levelů ani nemrkneš okem Laughing

PS: trenéra nemám, jen jsem to na vás chtěl hrát, aby jste se mě báli, že to hraju prosionálně
Návrat nahoru Goto down
SINDIBÁD

SINDIBÁD


Poeet p?íspivku : 1552

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty23.10.07 17:57

S AIRnetem je to na řiť takže si asi s váma v nejlbližším miléniu nezahraju
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty23.10.07 21:38

Tak na Kamzu bacha! Touhle dobou už má určitě prostudovaný celý Dota fórum, takže příště to bude určitě on kdo bude na vrcholu a bude nás všechny drtit Wink (Já říkal, že je to návykovýSmile ) Jinak máš, Kamzo, pravdu. Já taky neznám všechny hrdiny, ale třeba Sapikovi jsem mohl aspoň říct co dělá ta jeho ultimátka, protože to jsem si pamatoval (jsem za něj taky jednou hrál). Příště poskytnem každej info o svým herovi a já těm co budu moct klidně poradím.. takhle se člověk aspoň naučí co dělaj i jiný hrdinové než co za něj hraje a případně jak na ně => rychlejc se to naučí.

To Kamza: Dělej taky něco jinýho, ať z tebe nakonec nebude muset bejt progamer bez gymnázia Smile Byl bych opravdu nerad pokud by to mělo negativní vliv..

To Sindibád: Ty už si to zkoušel?? Dokud nezkusíš nevíš Wink Pokud jo, tak zkus napsat, kde nastane problém a zkusíme to vyřešit..
Návrat nahoru Goto down
SINDIBÁD

SINDIBÁD


Poeet p?íspivku : 1552

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty24.10.07 15:56

Problem je ze kazdou chvily to ted pada tak bych si mohl zahrat tak 5 minut maximalne
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty24.10.07 18:40

No a padá celá linka na dýl, nebo máš jen chvilkový výpadky? No aspoň to můžeš zkusit.. za to nic nedáš.
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty25.10.07 0:11

Spolužak mi říkal že některý poskytovatelé internetu maj zakázaný zdílení po netu, což hamachi jako virtualní síť děla, proto se mu ten internet asi odpojuje scratch Snajpr
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
SINDIBÁD

SINDIBÁD


Poeet p?íspivku : 1552

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty25.10.07 12:01

Kulda napsal:
Spolužak mi říkal že některý poskytovatelé internetu maj zakázaný zdílení po netu, což hamachi jako virtualní síť děla, proto se mu ten internet asi odpojuje scratch Snajpr
Prave proto sem ho odinstaloval abych se ujistil ale padalo to dal dneska je to uz v pohodě a taky to padalo celymu nasemu vchodu takze ze by byl spatnej prenos tady k nam do msena? nebo je to tim ze jsem nainstaloval hamachi a vyhodil to vsem panelakum co maj AIRnet tady okolo? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty05.11.07 1:19

Tak od teď mám na koleji net, tak budem moc dát klidně i v tejdnu. Jinak Takhle k večeru 4Mb/s a ping na seznam asi 1ms Smile Ať žije optika!! Cool
Návrat nahoru Goto down
Gothmog




Poeet p?íspivku : 90
Jiná přezdívka : Želva

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty05.11.07 21:41

byli by jste tak hodni a napsali mi az se bude zas hrat? Rolling Eyes trocha se mi to obcas seka ale nevadi.. format c uz asi vola...
Návrat nahoru Goto down
http://www.1strifles.webz.cz
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty05.11.07 22:19

mně taky někdy zapomenete napsat, a když mi pak Brouk na schůzce vyčítá, proč jsem s váma nehrál včera večer, když jsem se tam plácal s obyčejnými boty, tak to docela naštve
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty06.11.07 0:22

No nevim jak včera.. protože to jsem nehrál, ale pokud se hraje, tak se většinou napíše všem co jsou na ICQ. Případně SMS těm co nejsou. Jinak.. proč hraješ s obyč botama, dej si tam ty hardy Smile Wink
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty25.11.07 16:19

tak jen bych sem chtěl hodit oficiální stránky warcraftu s nechutným kvantem map http://www.warcraft.org/maps/, takže jestli někdo chce udělat něco pro oddíl, projít ty mapy a nám předložit jen ty super, tak má možnost Twisted Evil ... jinak dneska bych si docela rád zahrál, tak se na to připravte a nekejsnul bych jen u Doty, ale např. ty orcové v aréně byli super a jde tam snížit obtížnost, takže by jsme možná přežili déle
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty06.12.07 19:58

Tak už to chtělo drobátko promazat.. a přinést čerstvý vítr Wink

Na DotA fóru se objevil list s tím, jaký věci stavět a jaký se učit skilly za jednotlivý hrdiny. Tvořil to jeden člověk a ty buildy nejsou samozřejmě jediný co se dá stavět. Navíc se dost často mění podle situace ve hře. Ale pokud byste to prostě nechtěli složitě hledat nebo vymejšlet, tak níže je link.

http://mcfido.devthrea.com/DotA_Allstars_+.pdf
Návrat nahoru Goto down
Gothmog




Poeet p?íspivku : 90
Jiná přezdívka : Želva

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty10.01.08 21:58

tak konecne jsem zprovoznil dotu na notasu.. tak kdy dame? Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
http://www.1strifles.webz.cz
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty10.01.08 23:07

Někdy brzo Smile
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty11.01.08 18:15

hodně brzo! - jsme to ale spameři
Návrat nahoru Goto down
Jenda

Jenda


Male Poeet p?íspivku : 274

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty19.02.08 21:34

Víte že Chuck Norris umí porazit pick Lina, Sven, Mirana, Tiny a Leshrac jen pomocí slípky a větvicek? Twisted Evil Worship
Návrat nahoru Goto down
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty09.03.08 18:49

Ach jo..tak sem se na vyprave tesil, kdyz mi jenda vypalil to dvd, ze budu konecne parit dotu....ale kdyz jsem ho dal do mechaniky, tak bylo uplne prazdny!!!! Shocked pale No Crying or Very sad Sad
No aspon mam to dvd pro kuldu a ten by mi to mohl uz konecne vypalit!
Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
Jenda

Jenda


Male Poeet p?íspivku : 274

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty09.03.08 20:45

to není možný, určitě proběhl vypalovací proces... pravda, nekontroloval jsem to, ale to by nemělo bejt... nedal sis tam nějaký jiný? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty18.03.08 16:41

bohuzel nedal....jen co jsem prisel uz jsem ho sel zkusit..Very Happy:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Wooow   DotA Empty06.04.08 21:38

wooow...stalo se mi neco fakt divnyho...jednou jsem jsem hledal prazdny dífko a nasel jsem jedno kouknu , rikam si "dobry, je prazdny"
pak se mi kvuli zdroji vypne PC a kd yz ho zapnu kouknu na to dvd a je tam "frozen+other" a vsechny ty soubory co mi tam jenda vypalil...Very Happy:D:D
takze se teste zavislaci!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty06.04.08 22:14

neeeeeeeeeee
ja jsem to dvd vyndal, protoze jsem chtel nainstalovat program na prehrani DVD, a kdyz jsem ho dal zpatky, nic tam nebylo !!!Very Happy:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
Jenda

Jenda


Male Poeet p?íspivku : 274

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty06.04.08 22:19

lol!
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty07.04.08 19:43

Tak to fakt nevím Very Happy Jediný co mě napadá je jestli si ho tam dal potiskem nahoru SmileWink
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty07.04.08 20:29

lol! nobo se ti to cedečko podařilo narvat do disketovky Exclamation Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty17.04.08 20:47

noo..nwm cim to bylo..ale kdyz jsem se jednou prihlasil na jinej ucet tak to slo..Very Happy:D:D:D:D
takze se teste!Very Happy:D:D:D:D:D Exclamation Cool pirat cheers
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty12.06.08 22:42

tak tohle me faakt rozbilo....
http://lamer.cz/quotes/show/16044
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty12.06.08 23:10

tak tohle je fakt SONG
https://www.youtube.com/watch?v=0OzWIFX8M-Y&feature=related

doporučuju se vůbec nedívat na to video a rychle zapomenout ten styl hudby a pak budete muset uznat, že je to nářez!!!
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty13.06.08 0:24

Naopak, to video je poměrně zajímavé. Pokud mě hraní doty dostane mezi ty kroutící se dámy, tak začínám hrát ligu! Laughing (Ehm.. I don't think so..) Leč nevím jestli bych snesl víc podobnejch písniček..
Návrat nahoru Goto down
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty25.07.08 0:14

yeah men.....konecne nejaka poradna rezba!
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
Tučňák

Tučňák


Male Poeet p?íspivku : 122

DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty28.07.08 23:41

ta písnička je strašná, ae představte si, že její anglická předělávka All I Ever Wanted obsazovala první místa hitparád v Evropě... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





DotA Empty
PříspěvekPředmět: Re: DotA   DotA Empty

Návrat nahoru Goto down
 
DotA
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Skautské Irbis fórum :: Pokec :: PC-
Přejdi na: