Skautské Irbis fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skautské Irbis fórum

Fórum 2. skautského oddílu z Jablonce nad Nisou
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Informační stránkyInformační stránky  KronikaKronika  

 

 Reklamy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
sapik

sapik


Male Poeet p?íspivku : 2080

Reklamy Empty
PříspěvekPředmět: Reklamy   Reklamy Empty18.12.08 21:04

Ty nový reklamy na fóru jsou fakt strašný.
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

Reklamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reklamy   Reklamy Empty18.12.08 22:07

no, ačkoliv nejde o konstruktivní stížnost, tedy by sem neměla vůbec patřit, tak máš naprostou a totální pravdu, mám to tu 3 minuty a už jsem třikrát vyhrál - prostě strašný!!! Chci se tedy zeptat, jestli je to dočasné, či již navěky....
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Reklamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reklamy   Reklamy Empty18.12.08 22:51

Inu já je tam nedal. Musíme si uvědomit, že i poskytovatel hostingu musí na něčem vydělávat. V minulosti to byly rozumě diskrétní googleads na stejném místě, kde jsou současné reklamy, které už bohužel nejsou tak rozumné. Mezi tím bylo období, kdy žádné reklamy zobrazovány nebyly. Je možné, že provozovatel přidá reklamy v momentě, kdy fórum překročí jisté bodové hodnocení. Jedinou možností by pak bylo založit nové fórum a udržovat ho uklizené (leč nejsem si jist na čem se zakládá ono hodnocení), nebo nainstalovat platformu vlastního fóra na naše stránky. Takhle je provozováno střediskové fórum.
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Reklamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reklamy   Reklamy Empty18.12.08 23:23

Tak reklamy jsou na všech fórech. I těch co mají malé bodové hodnocení.
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Reklamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reklamy   Reklamy Empty29.12.08 21:55

Pokud vás reklamy opravdu iritují můžete si zkusit nainstalovat nějaký software určený pro jejich blokování.

U firefoxu (kdo neví, tak je to kvalitní alternativa k exploreru s možností stáhnutí spousty rozšíření) je určitě možné sehnat nějaký plugin, který vám reklamy vyblokuje. Hledat můžete např. na:

https://addons.mozilla.org/cs/firefox/
http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/p/firefox/ (počeštěné)

Jinak už jsem začal pracovat na fóru, co by bylo na našem hostingu, ale vyskytly se nějaké problémy s databází, takže čekám na odpověď adminů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Reklamy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Reklamy   Reklamy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Reklamy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Skautské Irbis fórum :: Věci okolo fóra :: Návrhy a kritika & stížnosti-
Přejdi na: