Skautské Irbis fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skautské Irbis fórum

Fórum 2. skautského oddílu z Jablonce nad Nisou
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Informační stránkyInformační stránky  KronikaKronika  

 

 Comix zone

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Comix zone   Comix zone Empty04.01.09 17:22

Ti, co mají to štěstí a mají mé icq, již asi tuší, o co jde, ale rozhodl jsem se tomu udělat ještě větší reklamu, páč si to tato hra jednoduše zasloužíSmile Comix zone je první hra, co jsem hrál, a určitě má taky svůj podíl na mé momentální závislosti na virtuální realitěRolling Eyes, ačkoliv tehdy mi to vůbec nešlo a z hlavního záporáka jsem měl noční můry... naštěstí moje sestra Míša si to docela dávala a tak jsem se mohl aspoň koukat. Ale teď k věci, jde o plošinovku, řekl bych akční adventura, kde akce převažuje:). Příběh je podlě mě úžasný, míň už uvěřitelný (hlavní myšlenkou je, že autor sám spadne do svého komixu:)). Mlácení několika druhů emzáků je samozřejmostí, dále musíte řešit i hádanky a vymýšlet lepší cesty ke svému cíli i po nesčetném odehrání můžete stále nalézt lepší řešení situace, či nějakou jinou cestu. taková třešinka ještě je, že hra má dva konce! To, čím se chlubí dnešní tvůrci her - více možných cest, více konců, najdete už tady a funguje to úplně super. Hru si může stáhnout každý, má přibližně 2 Mb (výsměch), je až neuvěřitelné, kolik tyhle pitomé 2 Mb dokáží nabídnout kvalitní zábavy. Tak dejte na mé doporučení, nezalekněte se grafiky a nakopejte ty emzáky do ... kam chcete:)

Odkaz ke stažní: http://www.games4win.com/download/comix-zone

PS: Vyhlašuji soutěž, kdo první dá zavěrečnýho bosse, tak získá můj bezmezný obdiv, chápu, že máme se sestrou výhodu, páč už to hrajem docela dlouho, ale tak nám to přejte, je to náš dětský sen!!!
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comix zone   Comix zone Empty04.01.09 18:57

Ačkoliv mě tyhle rubačky nebavěj, tak jsem si to zahrál a je to jedna z nejoriginálnějších her co jsem kdy hrál Cool prokopal jsem se do třetího okýnka a vypnul jsem to, jdu někde najít a stáhnout Lost Vikings Cool Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comix zone   Comix zone Empty04.01.09 22:22

Inu originální námět tomu určitě nechybí, ale asi bych taky radši šáhnul po vikingách Smile
Návrat nahoru Goto down
Kuba

Kuba


Male Poeet p?íspivku : 248
Jiná přezdívka : Eldalote

Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comix zone   Comix zone Empty04.01.09 23:00

jo...na vikingach sem vyrostl...:-D Cool Cool Cool Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation king
Návrat nahoru Goto down
http://pslib.cz/jakub.vanis/rock
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comix zone   Comix zone Empty04.01.09 23:53

njn, já zase vyrostl na tomhle:), až nejdate ke stažení ty vikingy, tak je sem hoďte, so je zkusim a porovnám
Návrat nahoru Goto down
mysica

mysica


Female Poeet p?íspivku : 313

Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comix zone   Comix zone Empty05.01.09 0:09

Byla bych ráda, kdyby to někdo zručný dohrál až do konce a řekl mi, co mám sakra dělat na konci třetí epizody, aby mě vždycky nekillnuli :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Comix zone Empty
PříspěvekPředmět: Re: Comix zone   Comix zone Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Comix zone
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Skautské Irbis fórum :: Pokec :: PC-
Přejdi na: