Skautské Irbis fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skautské Irbis fórum

Fórum 2. skautského oddílu z Jablonce nad Nisou
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Informační stránkyInformační stránky  KronikaKronika  

 

 AoC hlášky

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

AoC hlášky Empty
PříspěvekPředmět: AoC hlášky   AoC hlášky Empty10.01.09 22:32

Jak jste si již určitě všimli, tak ve hře Age Of Conquest (čti ejdže) se daj pustit nějaký ty hlášky (Start the game all ready!!!), se který mi je občas hodně srandy. Člověk si ale nemusí vystačit jen s těma 40 od tvůrců a tak jsem hledal nějaký fun hlášky. Našel jsem jich požehnaně (bohužel ne ty: hoď sem trochu klacku...), z těch, který mi fungovali bez problému jsem vybral ty podle mě nejlepší a chci se s nima podělit:) stáhnutím toho balíčku dostanete asi 700 nových hlášek, některé z filmů, některé ke hře, některé jenom k zasmání (zaútočíme pod příkrovem denního světla, to neočekávají!) celkem je to fakt fajn, člověk prostě zvolí nějaké číslo do 700 a čeká, co vypadne:). Důvod proč je zděluji dál je ten, že aby jste je slyšeli, musíte je mít taky nainstalovaný, bylo by teda dobrý, aby jsme měli všichni stejný, pokud někdo najde lepší, tak je může (rozuměj musí) dát sem
odkaz: http://www.torngaming.com/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=8&ttitle=Taunts_43-738
po stažení si je prostě "vyzipujete" do složky "taunts" ve vaší AoC složce, pak by už měli fungovat.
Návrat nahoru Goto down
Kulda
Admin
Kulda


Male Poeet p?íspivku : 918
Jiná přezdívka : Gildarius

AoC hlášky Empty
PříspěvekPředmět: Re: AoC hlášky   AoC hlášky Empty11.01.09 18:30

některý ty hlášky jsou fakt výborný :-D škoda že jejich kvalita je někdy tak mrzká Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
http://www.kuldagames.ic.cz
 
AoC hlášky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Skautské Irbis fórum :: Pokec :: PC-
Přejdi na: