Skautské Irbis fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Skautské Irbis fórum

Fórum 2. skautského oddílu z Jablonce nad Nisou
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  Informační stránkyInformační stránky  KronikaKronika  

 

 Kompárna

Goto down 
+2
SINDIBÁD
Olda
6 posters
AutorZpráva
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Kompárna   Kompárna Empty24.02.07 22:33

Kdyby někdo chtěl monitor, tak dejte vědět.. ňáký ty radiátory mi tam zbyly Smile (nemluvě o jehličkovejch tiskárnách) Jinak jak jsme se bavili o tom skvělým USB scanneru, tak jaksi není USB.. ten USB kabel byl na něm opravdu jen položenej Very Happy Pokud někdo doma máte paralelní kabel (LPT) samec - samice, klasickej kanon konektor na obou stranách, tak by se šikl... protože to je přesně ten kabel na kterej ten scanner je a kterej nemáme! (nechápu proč) Neutral
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty24.04.07 21:28

Datum zprovoznění kompárny se blíží a tak se předběžně ptám, jestli by někdo nechtěl dělat administrátora/rku. Vzhledem k tomu, že nejsem přes tejden v Jbc, tak by bylo potřeba, aby se v případě nouze mohl někdo dostavit do SD a problém vyřešit atp. Spíš by ale asi šlo o rutiní činnost. Případný zájemce by se (pokud už se aktivně nezajímá) měl alespoň chtít přiučit něco o počítačích. Práce by samozřejmě byla úměrná znalostem. A proč, že se stát adminem? Kromě prestižního titulu, to znamená možnost mít k dispozici větší okruh služeb a benefitů, než klasický uživatel (neomezený přístup, realizace vlastních projektů, a mnoho dalšího). Recyklace hardwaru samozřejmě probíhá také nejdříve přes adminy a pak postupuje ke klasickým uživatelům Wink. Samozřejmě nemusíte spravovat všechno. Můžete třeba jenom provádět tu rutinu, co jsem psal.

Pokud by se našel zájemce, tak mi pošlete mail nebo SZ, případně to dejte rovnou sem. To platí i pro případné dotazy.
Návrat nahoru Goto down
SINDIBÁD

SINDIBÁD


Poeet p?íspivku : 1552

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty25.04.07 19:30

HA JAK TAM PÍŠEŠ NĚCO O NAUČENÍ SE TAK BYCH CHTĚL NĚJAK LÍP(NEŽ TEĎKA) UMĚT SE HRABAT V TOM VNITŘKU(POČÍTAČE) KLIDNĚ BYCH TI TAM MOHL TEDA PAK EVENTUELNĚ S NĚČIM POMOCT ALE DOOPRAVDY NEVIM JESTLI MÁM NA TO KVALIFIKACI Question Question farao
Návrat nahoru Goto down
sapik

sapik


Male Poeet p?íspivku : 2080

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty25.04.07 22:33

Jo a nějaký body do bodovací soutěže by se za to taky mohly taky dát.
Ahoj sapik

PS: Chceš to hodit k Watakovcům do blogu. Mám tam přístupový práva.
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty26.04.07 19:23

Sindibád: No nikdy není pozdě, ale většina počítačů je už zkompletovaná. Ještě tam je jeden komp, o kterej se budu asi snažit. Takže pokud máš někdy čas, tak se klidně můžem sejít. btw. nevím jak vy, ale my jsme měli praxi s Machem, kde se toho dá naučit docela dost, když dáváš pozor (což je s Machem téměř 99% pravděpodobnost Smile ). Jinak časem předpokládám, že bych mohl udělat dobrovolný semináře, kam by mohlo přijít i víc lidí, který by to zajímalo. Ale pokud se chceš HW věnovat, není problém - můžeš bejt HW admin.

Problém je v tom, že údržbu bude potřebovat hlavně SW. Promazávání disků, virový kontroly, vytváření účtů na FTP, správa serveru. Takže pokud je někdo, kdo chce proniknout do takových věcí, tak se klidně přihlašte (nic těžkého).

Sapik: Co se týče bodů, nemyslím si, že jsou nutný, ale klidně. Co se týče Wataki... Nejdřív jsem chtěl dát příležitost našim. Já to pak případně dám na userboard atp.
Návrat nahoru Goto down
NEBOJSA
Největší spamer fóra :-)
NEBOJSA


Male Poeet p?íspivku : 141
Jiná přezdívka : Podpalovač

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty16.11.07 15:55

jak se to s kompárnou vyvýjí? zatim to tam vypadá celkem zaostale...
Návrat nahoru Goto down
http://www.autosportkraus.webnode.cz
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty16.11.07 17:23

To jenom vypadá Wink No hlavní problém je v tom, že ještě není internet.. až bude net, tak předpokládám, že by se mohla do 14 dnů "otevřít". Takže hodně rejpejte do Kasaře.. Smile
Návrat nahoru Goto down
NEBOJSA
Největší spamer fóra :-)
NEBOJSA


Male Poeet p?íspivku : 141
Jiná přezdívka : Podpalovač

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty16.11.07 21:40

Von bude net: tak to bude super... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.autosportkraus.webnode.cz
Tučňák

Tučňák


Male Poeet p?íspivku : 122

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty20.11.07 21:47

ty voe...tk to sem ani nečekal, že by tam moh bejt i net... Shocked
Návrat nahoru Goto down
kamza




Male Poeet p?íspivku : 551
Jiná přezdívka : kytarový virtuoz :)

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty20.11.07 22:09

budu se moct koukat na travian i na schůzce Very Happy - kalba!!
Návrat nahoru Goto down
Olda
Admin



Male Poeet p?íspivku : 2165

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty21.11.07 1:02

Vy už jste četli řád rádcovský místnosti, že se radujete? Laughing Jinak Travian dám do BAN listu, protože je to moc návykový Wink Smile
Návrat nahoru Goto down
NEBOJSA
Největší spamer fóra :-)
NEBOJSA


Male Poeet p?íspivku : 141
Jiná přezdívka : Podpalovač

Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty11.01.08 22:16

To mi je jedno hlavně když se budu mct koukat na aktuality z www.cwc.cz
Návrat nahoru Goto down
http://www.autosportkraus.webnode.cz
Sponsored content





Kompárna Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kompárna   Kompárna Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kompárna
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Skautské Irbis fórum :: Pokec :: PC-
Přejdi na: